Výměna a Vrácení zboží

 

 

Pokud jste se rozhodla, že zboží nechcete, nebo jej chcete vyměnit prosíme pošlete nám ho zpátky na adresu sídla společnosti: Popelka team s.r.o, Vajkovce 128, 044 43  Budimír, SR a to v co nejkratší době od přijetí zásilky. Nejpozději do 7 dnů od přijetí zásilky.

 

Pro výměnu zboží nás prosím kontaktujte předem na e-mail: saty.popelka@gmail.com. Pokud bude zboží dostupné rádi Vám ho vyměníme za jiné (vetší, menší, jiné...)

 

Pro vrácení zboží a storno objednávky: zboží pošlete řádně zabalené, s originál dokladem (faktura) a dopisem ve kterém prosíme uvést:

 

"Podle obchodních podmínek popelkateam.eu, Vás žádám o storno mé objednávky číslo: (číslo faktury) a o vrácení peněz na číslo mého bankovního účtu: (číslo Vašeho účtu)."

 

Storno a vrácení peněžních prostředků bude realizováno po doručení zboží k nám a jeho kontrole. Vše nejpozději do 10 dnů od přijetí zásilky do sídla společnosti.

 

TIP:

Doporučujeme Vám zboží zkoušet jen v domácím prostředí, aby při vrácení nejevilo známky vnějšího nošení. popelkateam.eu si vyhrazuje právo na neschválení vrácení používaného zboží.

 

Upozornění: Neakceptujeme zásilky na dobírku.

 

Vzhledem k dobru zákazníka prosíme pošlete zásilku jako sledovanou, prioritní (Formou doporučeného dopisu). (Poznámka !!! obyčejný dopis není sledován, a v případě, že je ztracen poštou, není možná kompenzace ze strany prodávajícího).

saty cover < Saty > uk cz sk -------
-------
-------
< Boty >

V

< Kabelky >

V

Pripojte se k nám na

v

Boty, Šaty, Kabelky & Bižuterie

< Bizutérie >

V

V

+420 774 619 477

+421 903 957 770

unnamed

Po-So 10.00 - 21.00 Jsme Vám k dispozici :

cz sk popelka text logo 2 < Kombinuj a ušetři > Social icon FFF FFF FFF FFF v

Doručování a ceny prepravy

 

 

Aktuální doba dodání

 

 

Způsoby platby

Podmínky

 

 

Reklamační řád

 

 

  Výměna a Vrácení zboží

 

 

Časté dotazy - FAQ

 

 

Ochrana osobních údajů

 

 

Odměny a slevy za nákup

Copyright © 2015 popelkateam.eu

>> zpet na hlavní stránku <<