bb1
Link button < Boty >
< Šaty >
< Kabelky >

Pripojte se k nám na

googleb8d1348c98e7bd9a
< Bižutérie >
cz
< Kombinuj a ušetři >
Jak začít Inšpirace a barvy Reference Nezávazná kalkulace Výprodej VIP zákazníci pro Vás Vizualizace Materiály Spolupráce

VIP

VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci Modely Míry VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci popelkateam
FFF FFF FFF FFF

2018

Po-So 12.00 - 19.00 Jsme Vám k dispozici :

sk

+421 903 957 770

unnamed uk sk cz

Schůzka v Praze +420 777 972 657

google1f6f11d3c2568e4d

Úprava / Oprava bot

 

Pro naše zboží poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 

V případě, že se u zboží vyskytne vada, kterou lze odstranit, a která nebrání dalšímu užívání zboží, tak vrámci reklamace provedeme opravu, nebo úpravu hotových bot.

 

Služby jsou zpoplatněny v případech, kdy zboží bylo zhotoveno dle Vašich požadavků a dodatečně požadujete, již hotové zboží změnit, nebo některou z úprav vynechat, zaměnit,... (podpatek, barva nebo typ podrážky apod.)

 

U bot zhotovených podle Vaší klasické velikosti, resp. podle naší velikostní tabulky, boty na naše náklady neupravujeme.

Proto prosíme věnujte větší pozornost výběru velikosti - jelikož se všechny naše boty zhotovují podle Vašeho přání (s úpravami na zakázku). Výsledkem je jedinečný pár bot zhotovený jenom pro Vás.

 

Doba realizace tohoto servisu, v závislosti na složitosti se pohybuje od 10 do 20 pracovních dnů.

 

UPOZORNĚNÍ u bot zhotovených na míru s úpravou Atyp i u bot ve službě VIP může doba úpravy - dle Vámi požadované změny (náročná úprava například kompletní prošívání) trvat i delší dobu než samotné zhotovení. Jelikož upravovat a měnit již hotové zboží od základu je náročnější než samotné zhotovení. Děkujeme za Vaší trpělivost - pečujeme, aby jste s výsledem byli spokojeni. 

>> zpět na hlavní stránku << v

Doručování a ceny prepravy

 

 

Aktuální doba dodání

 

 

Způsoby platby

Podmínky

 

 

Reklamační řád

 

 

Úprava / Oprava bot

 

 

Storno a vrácení

 

 

Časté dotazy - FAQ

 

 

Ochrana osobních údajů

 

 

Odměny a slevy za nákup

Copyright © 2018 popelkateam.eu