bb1
Link button < Boty >
< Šaty >
< Kabelky >

Pripojte se k nám na

googleb8d1348c98e7bd9a
< Bižutérie >
cz
< Kombinuj a ušetři >
Jak začít Inšpirace a barvy Reference Nezávazná kalkulace Výprodej VIP zákazníci pro Vás Vizualizace Materiály Spolupráce

VIP

VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci Modely Míry VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci popelkateam
FFF FFF FFF FFF

2018

Po-So 12.00 - 19.00 Jsme Vám k dispozici :

sk

+421 903 957 770

unnamed uk sk cz

Schůzka v Praze +420 777 972 657

google1f6f11d3c2568e4d

Storno a Vrácení

Pokud jste se rozhodla, že zboží nechcete, prosíme pošlete nám ho zpátky na adresu sídla společnosti: Popelka team s.r.o, Vajkovce 128, 044 43  Budimír, SR a to v co nejkratší době od přijetí zásilky.

 

Zboží pošlete řádně zabalené, s originál dokladem (faktura) a dopisem ve kterém prosíme uvést:

"Podle obchodních podmínek popelkateam.eu, Vás žádám storno mé objednávky číslo: (číslo faktury) a o vrácení peněz na číslo mého bankovního účtu: (číslo Vašeho účtu)."

 

Storno a vrácení peněžních prostředků bude realizováno po doručení zboží k nám a jeho kontrole. Vše nejpozději do 10 dnů od přijetí zásilky do sídla společnosti.

 

Storno u bot s úpravou Atyp.

Storno objednávky s úpravou Atyp je náročné i pro nás - jelikož jde o jedinečný pár bot zhotovený podle Vašich mír. Pro výrobu takových bot bylo nutné zhotovit samostatné kopyto. Zálohu za zboží Vám vrátíme, ale ze zálohy si odečteme cenu za službu Atyp úpravy.

 

Storno u bot bez úpravy Atyp.

Zálohu za zboží Vám vrátíme, ale ze zálohy si odečteme 39,- Eur /1053,- Kč jako stornovací poplatek za službu zhotovení bot na zakázku.

 

Storno poplatek = poplatek za službu zhotovení na zakázku to znamená = že si klientka vybere podpatky, materiál, barvy, zdobení, tvar paty, špičky i další úpravy podle sebe u se službou Atyp navíc zhotovení dle jijí mír. Nevztahuje se na již hotové boty ve výprodeji.

 

Objednváky ve službě VIP nelze zrušit! Lze zboží jenom upravovat do požadované podoby.

 

Všechno naše zboží se zhotovuje na zakázku podle vybraných úprav každé klientky, individuálně.

Zákon č. "102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa § 7 ods.6 pís. c)" nedovoluje od takové objednávky odstoupit.

My Vám ovšem tuto možnost nabízíme - viz výš možnosti storna a vrácení, s výjimkou služby VIP.

Služba VIP je pro nás pracný a náročný proces zhotovení - jelikož lze svolit jakoukoli obuv. Proto u služby VIP nabízíme ještě před zhotovením i zásilku a ozkoušení tzv. "zkoušky", která Vám bude doručená pro ověření střihu, mír, a dalších detailů.

 

U nákupu hotového zboží (boty z výprodeje, šaty, kabelka) a následně zrušením objednávky Vám bude vrácená celá částka, kterou jste hradila. Při zrušení takové objednávky prosíme o přiložení vyplňeného formuláře: https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf

 

TIP:

Doporučujeme Vám boty zkoušet "uvolňovat " jen v domácím prostředí, aby při vrácení nejevili známky vnějšího nošení. popelkateam.eu si vyhrazuje právo na neschválení vrácení bot, které jeví známky viditelného nošení ve venkovním prostředí.

 

Upozornění: Neakceptujeme zásilky na dobírku.

Vzhledem k dobru zákazníka prosíme pošlete zásilku jako sledovanou, prioritní (Formou doporučeného dopisu). (Poznámka !!! obyčejný dopis není sledován, a v případě, že je ztracen poštou, není možná kompenzace ze strany prodávajícího).

>> zpět na hlavní stránku <<

Doručování a ceny prepravy

 

 

Aktuální doba dodání

 

 

Způsoby platby

Podmínky

 

 

Reklamační řád

 

 

Úprava / Oprava bot

 

 

Storno a vrácení

 

 

Časté dotazy - FAQ

 

 

Ochrana osobních údajů

 

 

Odměny a slevy za nákup

Copyright © 2018 popelkateam.eu