bb1
Link button < Boty >
< Šaty >
< Kabelky >

Pripojte se k nám na

googleb8d1348c98e7bd9a
< Bižutérie >
cz
< Kombinuj a ušetři >
Jak začít Inšpirace a barvy Reference Nezávazná kalkulace Výprodej VIP zákazníci pro Vás Vizualizace Materiály Spolupráce

VIP

VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci Modely Míry VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci popelkateam
FFF FFF FFF FFF

2018

Po-So 12.00 - 19.00 Jsme Vám k dispozici :

sk

+421 903 957 770

unnamed uk sk cz

Schůzka v Praze +420 777 972 657

google1f6f11d3c2568e4d

Jak to u nás funguje ?

1. Po obdržení elektronické objednávky Vám do nejbližšího pracovního dne zašleme proforma fakturu pro úhradu zálohy - potvrzení objednávky (80 % z ceny obuvi).

 

2. V den připsání zálohové částky na náš účet boty zadáváme do výroby. Od tohoto dne se počítá lhůta (viz aktuální doba dodání) na doručení Vaší objednávky. Pozor doba dodání se může měnit podle sezóny.

 

3. Po dokončení Vašich bot Vám je pošleme na adresu, kterou jste uvedla v objednávce. Zbylá částka (20% z ceny bot) se hradí kurýrovi u předání balíčku.

 

4. Prosíme fakturu, která je součástí balíčku si uschovejte - slouží jako záruční list.

 

5. Pokud neco nebude tak , jak jste si to představovali pošlete nám boty (zboží) zpět a my je necháme dodatečně upravit dle Vašich dodatečných požadavků , bez dalších nákladů na úpravu pro Vás – platí v případě, že jste si boty nechala ušít s úpravou Atyp.

(Poštovné k nám, hradí klient)

U bot zhotovených podle Vaší klasické velikosti, resp. podle naší velikostní tabulky, boty na naše náklady neupravujeme.

Proto prosíme věnujte větší pozornost výběru velikosti - jelikož se všechny naše boty zhotovují podle Vašeho přání (s úpravami na zakázku). Výsledkem je jedinečný pár bot zhotovený jenom pro Vás.

 

6. Při výrobě nových modelů podle vlastního návrhu (Vašich mír a Vaší obrázkové předlohy) - služba VIP, objednávku nelze zrušit. Boty, ale upravíme na naše náklady v případe nutnosti i několikrát k Vaší spokojenosti. Navíc u služby VIP pořád zhotovujeme a zasíláme i zkoušku, před samotným zhotovením bot.

 

7. U našich modelů šitých včetně úpravy Atyp je možné objednávku i zrušit, v takovém případě Vám vrátíme zálohu do 10 dnů od doručení bot k nám. Ovšem poplatek za úpravu a službu Atyp je nevratný.

 

8. U našich modelů šitých podle klasické velikosti a našich velikostních tabulek lze objednávku zrušit, v případe, že obuv nesplňuje uvedené rozměry. Zálohu po odečtení ceny za zhotovení bot na přání (37,- Eur / 999,- Kč) Vám vrátíme do 10 dnů od doručení bot k nám, převodem na Váš účet.

 

*Zákazník po objednání zboží a závazném potvrzení objednávky (úhrada zálohy) souhlasí s nákupem a potvrzuje, že byl obeznámen s obchodními podmínkami popelkateam.eu.

 

Všeobecné obchodné podmienky celé znenie čítaj

>> zpet na hlavní stránku << v

Doručování a ceny prepravy

 

 

Aktuální doba dodání

 

 

Způsoby platby

Podmínky

 

 

Reklamační řád

 

 

Úprava / Oprava bot

 

 

Storno a vrácení

 

 

Časté dotazy - FAQ

 

 

Ochrana osobních údajů

 

 

Odměny a slevy za nákup

Copyright © 2018 popelkateam.eu

>> zpět na hlavní stránku << TU

Copyright © 2018 popelkateam.eu