bb1
Link button < Boty >
< Šaty >
< Kabelky >

Pripojte se k nám na

googleb8d1348c98e7bd9a
< Bižutérie >
cz
< Kombinuj a ušetři >
Jak začít Inšpirace a barvy Reference Nezávazná kalkulace Výprodej VIP zákazníci pro Vás Vizualizace Materiály Spolupráce

VIP

VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci Modely Míry VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci VIP zákazníci popelkateam
FFF FFF FFF FFF

2018

Po-So 12.00 - 19.00 Jsme Vám k dispozici :

sk

+421 903 957 770

unnamed uk sk cz

Schůzka v Praze +420 777 972 657

google1f6f11d3c2568e4d

Aktuální doba dodání

Usilujeme, aby jste zboží měla u sebe co nejrychleji. Naše zboží se, ale zhotovuje nové a podle Vámi svolené úpravy. Tento proces vyžaduje určitý čas. Pro zachování profesionality se u každé objednávky snažíme dodržet uvedené termíny dokončení.

 

Pro boty v K-stylu do 15 - 20 pracovních dnů.

Pro boty v T-stylu do 35 - 40 pracovních dnů.

Pro služby VIP  do 30 - 60 pracovních dnů, včetně zkoušky.

Pro bižutérii do 10 - 15 pracovních dnů.

 

Výjimkou je hotové zboží ve výprodeji, kde je možnost okamžité zásilky po zakoupení, resp. do 48 hod. od přijetí platby na náš účet.

 

V naléhavém případě (hořící termín Vaší akce, svatby a pod.) nás prosím neváhejte kontaktovat - pokud nám to situace umožní, Vaší objednávku za příplatek 10,- Eur / 270,- Kč zhotovíme expresně. Dokončení i dodání k Vám již do 10 dnů.

 

Doba dodání se počítá od předání objednávky výrobě - tedy od závazného potvrzení Vaší objednávky úhradou zálohy na náš účet.

 

Termíny realizace Vašich objednávek a dodání se můžou odchýlit v závislosti od sezóny. (dovolené, svátky, počtu objednávek, a pod..)

 

V případě, že by se odchýlení termínu dodání dotklo Vaší objednávky, budeme Vás informovat předem, a v případě nutnosti spolu s Vámi najdeme náhradní řešení vzniklé situace.

>> zpět na hlavní stránku <<

Doručování a ceny prepravy

 

 

Aktuální doba dodání

 

 

Způsoby platby

Podmínky

 

 

Reklamační řád

 

 

Úprava / Oprava bot

 

 

Storno a vrácení

 

 

Časté dotazy - FAQ

 

 

Ochrana osobních údajů

 

 

Odměny a slevy za nákup

Copyright © 2018 popelkateam.eu